13.5.2019

O nás

O nás

Majitel společnosti: Mgr. Leoš Falc

Firma Mobil centrum – IMEX je obchodní společnost, která na českém trhu existuje již od roku 1992. V současné době firma zaměstnává kvalifikované zaměstnance, spravující její prodejní místa. Dále jsou zde pracovníci, zajišťující distribuci reklamních tiskovin ve znojemském regionu.

Firma nabízí svým zákazníkům kvalitní a odborné poradenství, týkající se jakýchkoli nejasností spojených s výběrem mobilního telefonu či sady s mobilním telefonem, nejvhodnějším operátorem, tarifem, apod.

Dále poskytuje odbornou pomoc při potížích s mobilním telefonem, informuje o cenách případných oprav. Rovněž zprostředkovává reklamace, servis i opravy mobilních telefonů a to včetně jejich příslušenství. Svým zákazníkům také dovedou poradit, jak si nejvýhodněji pořídit nový mobilní telefon, atd.

Firma Mobil centrum – IMEX je připravena sdělit veškeré informace a nabídnout pomoc všem svým současným i potencionálním zákazníkům. Hlavním cílem firmy je vytvořit tzv. centrum určené pro mobilní telekomunikaci a být svým zákazníkům co nejblíže nejen prostřednictvím kamenné prodejny, ale také prostřednictvím internetové komunikace.

Mezi hlavní firemní činnosti patří:

 • Prodej telekomunikační techniky
 1. mobilní telefony
 2. bezdrátové telefony
 3. příslušenství k mobilním telefonům
 4. tablety
 5. navigace
 6. foto-kino
 7. Nikon
 8. Počítače
 • Servis mobilních telefonů
 • Distribuční činnost
 • rozvoz reklamních i adresných zásilek do poštovních schránek na okrese Znojmo, případně i po celé ČR v součinnosti s alternativním poštovním operátorem Česká distribuční a.s.
 • Prodej vlnité lepenky a kartonů